Kristoffer Øverli Andersen var mestvinnende utøver på NM 2021, sammen med Nadia Jørgenrud. Nå har Kristoffer fått både C-sert, og I3.
Kristoffer Øverli Andersen var mestvinnende utøver på NM 2021, sammen med Nadia Jørgenrud. Nå har Kristoffer fått både C-sert, og I3.

Nye Sertifikater

Høst 2021

Publisert

A-lisens

Øyvind Adeler, Mohammed Miran Ahmed, Ahmed Amin Alizadeh, Benedicte Økland Amundsen, Robin Andreassen, Oscar Hærdig Andresen, Jonas Arlie Ådlandsvik Askeland, Trym Shalchian-Tabrizi Auren, Daniel Barsnes, Aleksander Bastiansen, Jon Marius Bastøe, Thea Helene Wangberg Bastøe, Mads Johan Laukslett Bentsen, Emma Katrine Berg, Filip Malum Bergerud, Robin Rastad Berget, Bendik Tobias Berntsen, Mina Bina, Pia Bjørnethun, Martin Dirdal Bjørnson, Thomander Blichfeldt, Kenneth Bojáre-Rønold, Lars Bratvold Bonnegolt, Håkon Jacobsen Breivik, Sigve Bremset, Linn Kjærnsmo Brenna, Malin Bråstein, Andreas Christoffer Bugge, Torstein Bø, Lachlan David Chadwick, Kristian Reason Dahl, Amund Vangen Dahl-Eriksen, Marit Dahlstrøm, Sigbjørn Dalen, Erik Damsgård, Marjolind Dervishaj, Erik Eide, Harald André Eie, Even Ekeberg, Joakim Falch, Sam Farao, Line Erika Venås Ferger, Micah Wilhemina Gentry, Mads Aasen Grandal, Cathy Grønland, Kristoffer Grønvik, Mathias Eskelund Grønvoll, Camilla Lillebø Gundersen, Marcus Emil Hagenes, Eskil Hagtvedt, Christer Haugsgjerd, Sebastian Kristiansen Hegna, Carl Fredrik Keyser Herlofsen, Katrine Hjorth, Jaran Hjørungnes, Sander Holmen, Daniel André Hovland, Christian Peder Sletner Hundevadt, Live Moe Iversen, Martin Lyngvær Jakobsen, Elisabeth Dahl Jessen, Patrik Marelius Johannessen, Lene Fjellstad Johnsen, Jan Morten Jørgensen, Jonny Gunnar Jørgensen, Elias Gjerding Karlsen, Emil Kise, Eirik Refsnes Kjelstrup, Jonas Hoel Klüver, Jenny Synnøve Knutsen, Åshild Kolstad, Bjørn Gustav Kringsjå, Renata Marques Kverndokk, Elias Huser Lien, Linda Lorentzen, Petter André Lødemel Lunde, Magne Lund-Hansen, Kristin Sarah Mcleod, Ida Mollan, Sondre Klubben Mosevoll, Maria Vagle Myhre, Ane Nordvik, Bjørk Lindal Nøst, Lars Erik Olimb, Sebastian Raade Olsen, Elias Flood Paldan, Patrick Schjørlien Patanakarun, Luka Pavlov, Magnus Erlend Pettersen, Daniel Prestø-Økland, Espen Reinertsen, Azora Reinholt, Ole Berrefjord Riisøen, Mathias Brudvik Runshaug, Gjertrud Rønningen, Perkash Singh, Aud Helen Singstad, Didrik Nikolai Christensen Skarpnes, Sebastian Skoglund, Alice Solberg, Hans Magnus Karim Solvik, Kjetil Spangelid, Sindre Melum Steen, Halvor Stuhaug, Arthur Kyle Quiamco Sudaria, Marte Svee, Bendik Svendsen, Ole-Marius Sæves, Øyvind Thomassen, Cathrine Marie Thorstensen, Øyvind Toften, Ruben Borgersen Torp, Thomas René Eide Tumyr, Mads Braadland Tømmerholen, Simon Underdal, Anders Vik, Kjetil Viken, Markus Strand Vollen, Ole Martin Wenger, Marie Wernersen, Aleksander Erleif Wiik, Simen Kristian Lunde Wold, Anders Aannestad, Georg Mathias Aarland

B-lisens

Julie Kausland Andersen, Vilde Berget, Thea Boge, Natalie Vanessa Brocks, Silje Marie Dolve Bye, Tom Egil Cham, Henning Meek Dromnes, Hassan Farhat, Dag Finstad, Mathias Fivelstad, Vibeke Nordtømme Floridon, Even Ross Folkestad, Jan Tallaksen Hanekamhaug, Anniken Kvarsnes Hanssen, Tom Kristian Haslerud, Alva Gimse Fjellanger Hellesø, Lars Kristian Holt, David Arman Jørgensen, Odin Karlstad, Trygve Alexander Carlsen Kjørslevik, Åshild Kolstad, Endre Festvåg Laberg, Thor Magne Løge, Kristin Sarah Mcleod, Ingvild Middelthon Michaelsen, Andreas Dyngeland Midtgaard, Tarald Mosdøl, Aurelija Narvyde, Tonje Nilsen, Aud Statle Nævdal, Trygve Jan Hagen Pettersen, Lina Asora Storhaug Rognerud, Lene Rotneim, Haakon Helland Rørstad, Torjus Tveito Skille, Zara Ivana Cassandra Sognefest, Kim Roar Strøm, Maiken Sudmann Strøm, Natasha Elisabeth Thomassen, Kaisa Tiivel, Andreas Woxen, Bjørn Eric Wöbcke

C-lisens

Kristoffer Øverli Andersen, Alexander Klepp Aspheim, Sondre Langdalen Bjøntegaard, Thoralf Sten Bjørge, Victoria Botten, Victoria Holmboe, Lars Kristian Holt, Timo Larsgaard, Amund Galåen Lien, Alejandro Giraldo Magnussen, Kasper Troseth Mosling, Roger Brokstad Mykland, Anne Berit Myrland, David Joachim Staal, Silje Søraas, Johan Aanesen

D-lisens

Mikael Grongstad, Bjørkmo Hans Grindstuen

Demo-2

Sander Lien, Joachim Skotnes Stølan

I3

Kristoffer Øverli Andersen, Alexander Klepp Aspheim, Sondre Langdalen Bjøntegaard, Tommy Dalsgaard Christensen, Siri Aasen Christiansen, Cathrine Harris, Vegard Alexander Larsen, Kasper Troseth Mosling, Anders Mykland, Emilie Lyse Olsen, Robert Quidding, David Joachim Staal

Powered by Labrador CMS